Provozní doba

Po - Út:7.30 - 18.00
St - Čt:7.30 - 21.00
Pátek:7.30 - 15.30

Kontakt

Telefon: + 420 775 579 759
E-mail: info@dental-park.cz

Naše cíle

Péče o váš zdravý a spokojený úsměv pod jednou střechou

Stomatologie jako lékařský obor doznal za poslední roky obrovských změn. Prudký rozvoj přináší nové postupy, materiály, technologie, výsledky dokáží být předvídatelné a udržitelné. Je velmi obtížné, aby se zubní lékař dokonale orientoval ve všech podoborech zubního lékařství tak, aby nabídl špičkovou léčbu dle nejnovějších trendů a vědeckých poznatků. Naší vizí je postupně budovat tým šikovných a nadšených zubních lékařů, kteří vám toto nabídnou. 

Přicházíme s konceptem ucelené léčby v jednom zdravotnickém zařízení. Váš čas je pro nás důležitý. Proč jím tedy plýtvat při přejíždění z jedné ordinace do druhé? Chceme vám nabídnout všechny dostupné stomatologické služby pod jednou střechou.


„Cokoli dělám, provedl bych stejně i na sobě.“

Jeden z nejuznávanějších světových zubařů Dr. Peter Dawson učí jednoduchou poučku: WIDIOM - WOULD I DO IT ON ME? neboli „Udělal bych si to i sobě?“ Stejně jako on se tímto pravidlem řídíme i my. Každému ošetření se věnujeme s plným nasazením. Nespokojíme se s jiným výsledkem, než jaký bychom připustili v našich vlastních ústech. 

Špičkové vybavení a léčebné postupy

K ošetření používáme špičkové technologie a přístrojové vybavení nejvyšší kvality. Dentální kliniku vybavujeme technologií, která vám v našich rukou dokáže přinést co největší benefit. Disponujeme operačními mikroskopy, lupovými brýlemi, digitálními rentgeny a dalším profesionálním vybavením, jehož přínosy vám rádi představíme.

Zubařina nás baví. A my se bavíme jí. Kontinuálně se vzděláváme, jezdíme na kongresy, semináře, praktické kurzy. Učíme se od známých osobností zubařského světa a snažíme se rychle aplikovat nabyté vědomosti v praxi. Vlastníme rozsáhlou knihovnu odborné literatury, která je pro náš tým vítaným zdrojem informací v netypických a komplikovaných případech i zdrojem inspirace v případech zcela rutinních.


Pojem komplexní péče pro nás znamená Vlídný a vstřícný
personál
Příjemné zázemí Důraz na hygienu a
správné čištění zubů
Precizní provedení Bezbolestné ošetření Pečlivé plánování
výkonů
Rozvaha nad
možnostmi klienta
Otevřená komunikace Komplexní vyšetření
© ARSYLINE 2022
Varování

Zavřít